Par mums

Autoskola VENTA – viena no vecākajām Rīgas autoskolām. Skola tika dibināta 1997.gadā un veiksmīgi strādā Latvijas tirgū jau 26 gadus. Kopš 1997.gada skolu pabeidza un kļuva par autovadītājiem vairāk nekā 25000 cilvēku.

Šobrīd VENTA piedāvā dažādu kategoriju autovadītāju kursus. Mēs apmācām uz A, B, BE, C1, C1E, C, CE, D1, D1E, D un DE kategorijām, un arī piedāvājam profesionālajiem autovadītājiem periodiskas apmācības kursus (95.kods). Mēs garantējam apmācības kvalitāti – skolā strādā augsti kvalificēti teorijas pasniedzēji, kā arī praktiskas braukšanas instruktori ar lielu darba pieredzi.

Teorijas apmācība notiek ērtās, gaišās mācību telpās, kas aprīkotas ar datoriem, projektoriem un citu aparatūru, braukšanas nodarbībām tiek izmantotas ērtas, modernas automašīnas, dažas no kurām ir pilnīgi jaunas, tajā skaitā jauns VW-GOLF pilnīgi identisks CSDD eksāmenu mašīnām. Nodarbību grafiks ir ļoti ērts, jo mācību laiki ir dažādi – pie mums var mācīties rīta, dienas un vakara laikā, kā arī brīvdienās.

Skola tiek piedāvāti arī papildpakalpojumi – pirmās medicīniskas palīdzības sniegšanas kursi uz vietas, kā arī teorijas un braukšanas privātstundas ar pasniedzējiem un instruktoriem (visi pakalpojumi pieejami ne tikai autoskolas kursantiem).

Pašlaik mums ir divas filiāles:

 Centrā - Ģertrūdes iela 45/2 (mācību klase un birojs)
 Pļavniekos - A.Saharova iela 13A (mācību klase)

 

 

Mūsu autoskolas talismans - kaķis Ljoņa

 

 

Venta