Kā iegūt autovadītāja apliecību?

Autoskola Venta

Autoskola VENTA tika dibināta 1997.gadā un veiksmīgi strādā Latvijas tirgū jau 26 gadus. Šajā laika periodā skolu pabeidza un kļuva par autovadītājiem vairāk nekā 25000 cilvēku. Aicinām jūs pievienoties viņu skaitam.


2022. gada VENTA svinēja savu 25.gadadienu. Ilgus gadus veiksmīgi strādājot Latvijas tirgū autoskola ieņema iecienīto vietu Latvijas autoskolu skaitā. Šobrīd VENTA piedāvā dažādu kategoriju autovadītāju kursus un garantē apmācības kvalitāti un iespēju ātri un efektīvi sagatavoties valsts eksāmeniem CSDD. Mēs apmācām uz A, B, BE, C1, C1E, C, CE, D1, D1E, D un DE kategorijām un arī piedāvājam profesionālo autovadītāju periodiskās apmācības kursus (95.kods).


Mēs gaidām jūs abās mūsu filiālēs – centrā (Ģertrūdes ielā 45) un Pļavniekos (A.Saharova ielā 13A).


Kāpēc tieši "VENTA"? Mūsu priekšrocības:


- Bezmaksas teorijas eksāmens autoskolā (gan pirmais, gan atkārtotie)

- Izdevīgs nodarbību grafiks (rīta, dienas, vakara un brīvdienu grupas)

- Brīva vadīšanas instruktora izvēle, iespēja mainīt instruktoru

- Jaunas, modernas mācību automašīnas, t.sk. VW GOLF 7, - transportlīdzeklis, kas tiek izmantots CSDD praktiskās vadīšanas eksāmena pieņemšanai

- Draudzīgas, optimāli zemas cenas, nav slēptu maksājumu; apmācības laikā cenas netiek mainītas. Braukšanas nodarbības mūsu autoskolā tiek apmaksātas pakāpeniski, pēc iespējas un nepieciešamības. Braukšanas stundu cena ir neatkarīga no diennarts laika un nemainās visa apmācības perioda garumā.

- Pilna autoskolas pakalpojumu izmaksu summa - 475,00 EUR (ieskaitot pilnu teorijas kursu, 20 praktiskas braukšanas stundas (20 x 17,50 EUR), pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanas kursus un braukšanas eksāmenu autoskolā).


MŪSU REKVIZĪTI:

SIA "VENTA AUTO"

reģ. Nr. LV40003825022

 

A/S SEB Banka

kods: UNLALV2X

konts: LV22UNLA0050008196276


Mūsu autoskolas talismans - kaķis Ljoņa


Venta